.
                        
منوی اصلی
درباره ما
     تاریخچه
     اهداف
     موسسین
     شرایط عضویت در سازمان
     ساختار کنونی سازمان
اخبار داخلی سازمان

     آرشیو اخبار
     تازه ترین ها
ارتباط با ما

همکاری با ما

    اعلام آمادگی برای همکاری
contact us
Address: No.10 -Zartoshtian Alley - Mirza Kouchakkhan St. - Jomhouri St. Tehran - Iran
Tel:0098-21-66706419 
Fax :0098-21-66721499
e-mail: sazeman_zanan_zo_ir@yahoo.com
   
   
 
 
ساختار کنونی سازمان (معرفی بخش های مختلف سازمان)
 
 

کمیسیون آموزشی

 این کمیسیون با استفاده از مربیان با تجربه و تشکیل کلاسهای مختلف هنری،فرهنگی‌، بهداشتی، دینی به دوشیزگان و بانوان زرتشتی، مهارت و توانایی‌‌های لازم را داده و با ایجاد اشتغال زایی، وضع اقتصادی و اجتماعی آنان را بهبود می‌بخشد.

کمیسیون تور

 فعالیت این کمیسیون آشنا نمودن همکیشان با مکانهای دیدنی‌ و تاریخی‌ در داخل و خارج و ایجاد تسهیلات برای گذراندن اوقات خوش فراغت و ارتباط نزدیکتر خانواده‌ها با یکدیگر می‌باشد.

کمیسیون جشن ها

 افراد این کمیسیون در برگزاری جشنهای ملی‌ و آییینی و برپایی جلسات آشنایی  و دیدار همکیشان (گردهم آیی) به مناسبتهای گوناگون تلاش نموده، همچنین با دعوت از سخنرانان مختلف سطح فرهنگی‌ و اجتماعی آنها را بالا برده و آنان را با علم روز آشنا مینماید.

کمیسیون روابط عمومی

 این کمیسیون پل ارتباطی‌ بین کمیسیونها و هیأت مدیره و سایر اعضا این ارگان می‌باشد، همچنین نقش رابط این سازمان با سایر ارگانهای زرتشتی و مملکتی را دارد، علاوه بر آان از طریق ارسال خبر و برنامه‌های سازمان برای اعضا و دادن آگهی به عموم از طریق نشریات زرتشتی و شرکت در سخنرانیها و همایش‌های سایر انجمن‌های زرتشتی و غیر زرتشتی وظایف خود را انجام میدهد.

کمیسیون طرح حساس ( حفظ سلامت افراد سالمند )

افزایش سنی‌ جمعیت و تعداد افراد سالمند از چالش‌های مهم قرن حاضر است. در کشور ما گذر جمعیت سالمند از مرز بیش از ۵% حاکی از سالمند شدن جامعه دارد اگرچه این پدیده نشانه مثبتی از شاخص بهداشتی و رفاه جامعه است ولی‌ عوارض و پیامد‌هایی‌ دارد که اگر جدی گرفته نشود صدای زنگ بحران و مصیبت را آرام آرام به گوش ما خواهد رساند.

در همین راستا سازمان زنان زرتشتی ایران برای پیشگیری از بیماری‌های دوران سالمندی به ویژه آلزایمر همچنین توانمند سازی سالمندان عزیز از سال ۱۳۸۵ زیر نظر کمیسیون طرح حساس، گروه طرح حساس را تشکیل داده و جهت اعضا برنامه‌های متنوعی‌ را در روز دوشنبه هر هفته از ساعت ۹ الی‌ ۱۲ پیش از ظهر اجرا مینماید.

کمیسیون مالی

اعضای این کمیسیون اقدام به جلب و پذیرش کمک نقدی و گاهی غیر نقدی خیر اندیشان جهت یاری به نیازمندان در تهران و یزد و حومه را مینماید و پرداخت مقرری ماهیانه به بیماران خاص و دادن وام دانشجویی، ازدواج،.... از دیگر وظایف آن می‌باشد.

هیات مدیره

 هیأت مدیره (۹ نفر عضو اصلی‌ و ۲ نفر عضو علی‌ البدل و ۱ نفر بازرس)، که دوره ی آن ۳ سال می‌باشد. یک نفر از اعضای هیأت مدیره به عنوان مشاور هر کمیسیون در جلسات آنها شرکت مینماید.

 

بازديد : 2900 بار
 
 
با  عضو شدن در این تارنما  از خبرهای این سازمان به صورت خبرنامه الکترونیکی مطلع  می شوید
آمار کاربران
نظرسنجی
نظر شما درباره سایت

خیلی عالیه
میتونه بهتر باشه
جای کار داره
بهترین سایته
نظری ندارم!نتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 1089
نظرات : 2